Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

JAS – TRADE, spol. s r.o.

Predaj a montáž betónových a pálených škridiel CREATON, strešných okien DAKEA, FAKRO a VELUX, izolácie, krovu, plechovej krytiny KJG, SATJAM, klampiarskych prvkov a horčíkových dosiek SHERA.

Pôsobí v meste : Stupava

CEVASERVIS a.s.

Výroba, predaj a montáž plastových okien a dverí, predaj stavebného materiálu. Prenájom obchodných priestorov – kancelárie, sklady, parkoviská. Strojárska výroba.

Pôsobí v meste : Stupava

AXIAL, s.r.o.

Systémy pre krídlové brány, závory, garážové a priemyselné vráta, posuvné brány, pánty pre krídlové brány, príslušenstvo pre vráta.

Pôsobí v meste : Stupava

FORSAN s. r. o.

Dodávka, montáž a servis tieniacej techniky: hliníkové pergoly a markízy, tienenie pre verandy, vonkajšie hliníkové rolety, rolety typu screen, vonkajšie žalúzie, látkové roletky, plisé žalúzie, okenné a dverové siete proti hmyzu, moderné japonské steny. Dodávka a inštalácia automatizácie domácnosti.

Pôsobí v meste : Stupava

Igor Veselý – obchodná a stavebná činnosť

Záhradnícke a upratovacie práce, predaj plastových okien. Stavebné práce, realizácie stavieb, fasády, sadrokartóny, podlahy, stierky. Maliarske práce, betonáže, potery, obklady a dlažby, krby.

Pôsobí v meste : Stupava

OKNO-team spol. s r. o.

Dodávka a montáž plastových, drevených a hliníkových okien, dverí. Predaj – žalúzie, parapety, sieťky proti hmyzu, rolety, zatepľovacie systémy.

Pôsobí v meste : Stupava

Cevaservis 310, s.r.o.

Výroba a predaj plastových okien a dverí. Montáž, likvidácia starých okien, osadenie nových s murárskymi prácami a montáž parapetov, žalúzii a sieťok proti hmyzu.

Pôsobí v meste : Stupava