Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

STAVING-SK, s.r.o.

Realizácia rodinných domov na kľúč, rekonštrukcia a úpravy stavieb, predaj okien, dverí a garážových systémov.

Pôsobí v meste : Žilina

Okentes.sk

Internetový predaj stavebného materiálu a príslušenstva – tesniace prvky pre okná, profily pre euro okná, samolepiace pásky, fólie, tesnenia, elektronáradie, nástroje, vŕtacia technika.

Pôsobí v meste : Žilina

KLS spol. s.r.o.

Dodávka a montáž kúpeľňového nábytku, školského nábytku, kuchynských liniek, bezpečnostných dverí, spracovanie architektonického riešenia interiérov, dodávka sériovo vyrábaného nábytku.

Pôsobí v meste : Žilina

HK-IMPEX, s.r.o.

Výrobno-montážna firma pre celopresklenné bezrámové steny a dvere, skladacích zvukotesných stien, automatických dverí, hliníkových konštrukcií, systémov pre únikové cesty a servis.

Pôsobí v meste : Žilina

Peter Chnúrik – LIVING 226

Predaj laminátových, drevených a vinylových podláh a dverí.

Pôsobí v meste : Žilina

Tibor Suchánek – dverové štúdio

Predaj, zameranie, dovoz a montáž dverí a zárubní.

Pôsobí v meste : Žilina

SPEDOS – Slovensko, spol. s r.o.

Automatické dvere, turniketové dvere, garážové vráta a priemyselné vráta, brány, rýchlo navíjacie vráta, kyvné vráta, pruhové závesy, vyrovnávacie mostíky, vrátové tesnenia.

Pôsobí v meste : Žilina

KAMERY iP

CCTV technika – kamerové IP a analógové systémy, zabezpečovacie systémy, dátové a telefonické rozvody, IT služby, IT Security, inteligentné budovy a elektroinštalácie, audio a video vrátnik.

Pôsobí v meste : Žilina

SEDMA Slovakia, s.r.o.

Predaj, výroba, dodávka a montáž – presklenné výplne otvorov z plastových a hliníkových profilových systémov. Vonkajšie a vnútorné parapety, interiérové žalúzie, siete proti hmyzu.

Pôsobí v meste : Žilina

Kľúčová služba Žilina – otváranie dverí a áut

Núdzové otváranie dverí a áut bez poškodenia. Máte zabuchnuté dvere, zlomený kľúč v zámku alebo ste stratili kľúče? Zabuchli ste si kľúče v aute? Vybila sa Vám bateria a nefungujú Vám zámky na aute? Žiadný problém. Aj takou situáciou Vám vie naša kľúčová služba Žilina pomôcť a vyriešiť každý Váš problém.

Pôsobí v meste : Žilina