Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

O.K.OKNO

Predaj, montáž, servis plastových, hliníkových a drevených okien, strešných okien, dverí. Predaj, montáž a servis garážových brán. Parapety, rolety, žalúzie a siete proti hmyzu.

Pôsobí v meste : Poprad

Lacne-sietky.sk

Predaj a montáž sieťok proti hmyzu, horizontálnych, vertikálnych žalúzií a roliet. V ponuke drevené a bambusové žalúzie, japonské steny, plisé rolety a rolety deň a noc. Ponúkame pergoly, markízy a exteriérové žalúzie a rolety. Poskytujeme záručný a pozáručný servis na tieniacu techniku a siete proti hmyzu.

Pôsobí v meste : Poprad

Zoltán Lehoczký DDD – drevovýroba

Výroba drevených konštrukcií, nábytku, protipožiarnych dverí.

Pôsobí v meste : Poprad

LARK, s.r.o. Poprad

Výroba, predaj, montáž, oprava, servis a kontrola bezpečnostných a protipožiarnych dverí, uzáverov.

Pôsobí v meste : Poprad

Martin Bendík – Svetex BM

Predaj a montáž – rolety, žalúzie, plastové okná, garážové brány, bránové pohony. Oprava žalúzií oprava okien

Pôsobí v meste : Poprad

Michal Vaculík – MV-MONT

Predaj presklených systémov, roliet, žalúzií.

Pôsobí v meste : Poprad

PG-MONT, s.r.o.

Výroba, predaj a montáž certifikovaných presklení Expodul. Kompletné služby v oblasti presklievania balkónov, lodžií, zimných záhrad, veránd, interiérov. Veľkoobchod.

Pôsobí v meste : Poprad

CompSol s.r.o.

Predaj zabezpečovacej techniky, montáž kamerových systémov a ich servis, telekomunikačné a informačné systémy, tvorba webových stránok a multimediálnych riešení pre domácnosti.

Pôsobí v meste : Poprad

Peter Gajan PEGATHERM

Predaj a montáž plastových okien, dverí, garážových brán, zasklievania balkónov, parapetných dosiek, tieniacej techniky, sietí proti hmyzu. Prenájom lešenia, náradia a prívesných vozíkov.

Pôsobí v meste : Poprad

LACNÉ-ROLETY.SK

Montáž roliet na mieru pre Poprad a okolie. Ponúkame látkové rolety, Rolety Deň a Noc, Plissé rolety, rolety na strešné okná s klasickými látkami, tepelno-izolačnými látkami (thermo) a zatemňujúcimi látkami (blackout). Poskytujeme poradenstvo, servis a záruku na svoje rolety. Rolety sú vhodné na zatienenie, tepelnú izoláciu a dekoráciu interiéru.

Pôsobí v meste : Poprad