Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

EDOORS s.r.o.

Dverové štúdio a vstavané skrine – interiérové, bezpečnostné a posuvné dvere, kľučky, kovania. Vstavané skrine Komandor, šatníky, komody, nábytok na mieru. Poradenstvo, doprava, montáž.

Pôsobí v meste : Brezno

cad-wood DOORS s.r.o. – interiérové dvere

Výroba interiérových dverí – laminátové, dýhované, lakované, dvere, posuvné, bezfalcové, požiarne, zvukotesné, röntgenové, dvere do vlhkého prostredia, výklenky, kľučky.

Pôsobí v meste : Bratislava

TECHNOROL – tieniaca technika

Výroba a predaj – rolety, žalúzie, parapetné dosky, markízy, garážové brány, siete proti hmyzu, plastové okná a dvere, zimné záhrady, japonské posuvné steny.

Pôsobí v meste : Mníšek pod Brdy

Zsolt Takács – TA mont

Predaj a montáž okien a dverí. Drevené, hliníkové, plastové okná. Vchodové, interiérové, bezpečnostné a posuvné dvere. Garážové brány, zimné záhrady, parapety, žalúzie, rolety.

Pôsobí v meste : Svodín

BRATEC s.r.o.

Predaj a montáž garážových brán na mieru – automatické pohony na krídlové a posuvné brány, priemyselné a kované brány.

Pôsobí v meste : Zlaté Klasy

Ing. Michal Kašný – AutoDOOR

Výroba a montáž bránových a dverových systémov – garážových, priemyselných, domových, krídlových, posuvných, rolovacích. Záručný a pozáručný servis.

Pôsobí v meste : Uherský Brod

Glassystem, s.r.o.

Celopresklenené sprchové dvere na mieru, predeľovacie steny s otvárateľnými alebo posuvnými dverami, interiérové a exteriérové celosklenené dvere, striešky nad vchodmi, pochôdzne sklá, zábradlia.

Pôsobí v meste : Smižany

KRUŽÍK s. r. o.

Výroba a predaj sečných garážových a priemyselných brán – rolovacie, posuvné, dvojkrídlové brány, vedľajšie dvere. Žalúzie, rolety, pohony, nakladacia technika. Predaj garážových panelov a fólií.

Pôsobí v meste : Kroměříž

Hettich SR s.r.o.

Výroba a predaj železiarskych výrobkov. Závesné kovania a systémy pre vnútorné vybavenie nábytku, závesy pre drevené a sklenené dvere, mechanizmy pre skladacie a posuvné dvere, spojovacie kovania.

Pôsobí v meste : Žďár nad Sázavou

Peter Pavlovič – HANZA II

Garážové brány, priemyselné brány, automatické pohony na dvojkrídlové aj posuvné brány. Klimatizácia.

Pôsobí v meste : Hlohovec