Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

LSCJABLONEC.CZ s.r.o.

Predaj výpočtovej techniky, kancelárskej techniky, fotoaparátov a video kamier, kamerových systémov, špionážnej techniky. Servis výpočtovej techniky, outsourcing, správa sietí.

Pôsobí v meste : Jablonec nad Nisou

AGVG, s.r.o.

Dodávka, montáž a servis plotov – veľkoobchod, maloobchod, garážových brán a pohonov. Priemyslové, krídlové, posuvné brány.

Pôsobí v meste : BRNO

Valpe s. r. o.

Zameranie, montáž a servis okien – plastových, drevených, hliníkových, dverí, podláh – drevených, laminátových, koberce, garážové brány – rolovacie, výklopné, tieniaca technika – žalúzie, markízy.

Pôsobí v meste : Senec

BIKAR METALLE GmbH Slovakia

Dodávateľ pre meď, hliník (dural), mosadz, bronz, plastov, plechov, platní, týč, trúbok, T- profilov, U – profilov, Z – profilov. Rezanie – doprava materiálu.

Pôsobí v meste : Púchov

Adasko group s. r. o.

Predaj, montáž a servis bezpečnostných kamier, prístupových a poplachových systémov.

Pôsobí v meste : Sušany

HUVYK spol. s r.o.

Výroba a predaj oceľových lán a doplnkov – oká, háky, svorky, viazacie prostriedky, strojárska výroba, korčeky. Autodoprava do nosnosti 1,4 tony.

Pôsobí v meste : Nová Dubnica

Ján Lepieš – JALES

Výroba a predaj kľúčov, autokľúčov, zjednocovanie vložiek, vchodových čipov, zámky, kovania, schránky, prívesky. Oprava obuvi. Brašnárstvo. Brusiareň – brúsenie nožov, nožníc, mriežok do mlynčeka.

Pôsobí v meste : Zvolen

TRANS – MONT, s.r.o.

Návrh, predaj, inštalácia a servis zabezpečovacích zariadení pre motorové vozidlá, protipožiarnych a kamerových systémov, prístupových a dochádzkových systémov.

Pôsobí v meste : Prešov

BOST brány s. r. o.

Návrh, výroba, predaj, montáž s servis krídlových, posuvných a garážových brán, sekčných priemyselných brán, závor, rolovacích mreží a príslušenstva.

Pôsobí v meste : Trenčín

OKENNÉ ŠTÚDIO, s.r.o.

Predaj a montáž plastových a drevených okien, dverí a zimných záhrad. Parapetné dosky, vetracie systémy, žalúzie. Autodoprava do 3,5t. Reklamné riešenia. Dištančné prvky najmä pre signmaking.

Pôsobí v meste : Prešov