Filtrovať podľa

Filters
Nakúpte plastove okná, dvere a príslušenstvo za skvelé ceny v eshope. Kliknite tu

Martico SK, spol. s r.o

Predaj, servis a dodávky plastových, hliníkových systémov, plastové okná, okná s hliníkových obkladom, hliníkové vchodové dvere, priečky, kľučky, kovania.

Pôsobí v meste : Bratislava

Overa s. r. o.

Výroba a predaj výplní stavebných otvorov – hliníkové okná, dvere, posuvné systémy a interiérové presklenia.

Pôsobí v meste : Trenčianske Stankovce

TOPPLAST s. r. o.

Predaj plastových a hliníkových okien značky REHAU, plastových a hliníkových dverí, vchodové, posuvné a terasové dvere, doplnky k oknám a dverám, kľučky, kovanie, parapety.

Pôsobí v meste : Levice

UMBRA PRO, s.r.o.

Tieniaca technika ( interiérové žalúzie, exteriérové žalúzie, hliníkové rolety, screenové rolety), sieťky proti hmyzu, pergoly. Zameranie a montáž, odborné poradenstvo a komplexný servis.

Pôsobí v meste : Senec

DS mont a.s.

Výroba a predaj dverí, okien, brán, garážových systémov, zimných záhrad a hliníkových konštrukcií.

Pôsobí v meste : Žilina

TATRASPOL SVIT s.r.o.

Predaj okien a dverí, výroba a montáž hliníkových plastových konštrukcií s rôznymi druhmi výplne. Výroba kovových a nekovových konštrukcií a výrobkov z kovu, kovového nábytku a bytových doplnkov.

Pôsobí v meste : Svit

A.T.S. – Automatik – Tür – Systeme Nitra, spol. s r.o.

Výroba, montáž a servis automatických dverí, hliníkových okien, dverí, fasád, presklení a zimných záhrad, celosklenených stien a dverí, garážových a priemyselných brán, rýchlobežných rolovacích brán.

Pôsobí v meste : Nitra

Zsolt Takács – TA mont

Predaj a montáž okien a dverí. Drevené, hliníkové, plastové okná. Vchodové, interiérové, bezpečnostné a posuvné dvere. Garážové brány, zimné záhrady, parapety, žalúzie, rolety.

Pôsobí v meste : Svodín

INTERIUS s.r.o.

Plastové a hliníkové okná, vchodové a interiérové dvere, plávajúce podlahy, garážové a priemyselné brány, vonkajšie žalúzie, siete proti hmyzu, parapety, kľučky, schody, zábradlia, montážne práce.

Pôsobí v meste : Bardejov

SENI s.r.o.

Dodávka a montáž – plastové, hliníkové, drevené okná, dvere, žalúzie, sieťky proti hmyzu. Stavebné rekonštrukcie, servis, upratovacie a čistiace práce, poradenstvo pri vybavovaní stavebného povolenia.

Pôsobí v meste : Bratislava