Vyskúšajte nový, unikátny kompozitný materiál Twinson, vyvinutý špecialistami spoločnosti Deceuninck. Twinson v sebe spojuje výhody dreva a PVC! Vďaka tomu môžete využívať vlastnosti oboch materiálov v jednom prevedení.

Pevnosť, odolnosť, prírodný vzhľad, tepelne vlastnosti a nenáročná údržba robia z Twinsonu  ideálny materiál pre vonkajšie terasy, chodníky, okraje bazénu i obklady budov

6 důvodů proč používat materiál Twinson

  1. Twinson je pevný a vodovzdorný materiál, ktorý sa nekrúti ani neštepí.
  2. Výrobky z materiálu Twinson sa ľahko montujú – vystačíte si s bežným náradím.
  3. Twinson sa vďaka svojmu unikátnemu povrchu nešmýka ani v daždi.
  4. Jednotlivé prvky materiálu Twinson môžete kombinovať a vytvárať tak akékoľvek tvary.
  5. Výrobky z materiálu Twinson nešedivejú, nezarastajú machom a odpudzujú hmyz.
  6. Twinson vďaka modernej výrobe navyše šetrí životné prostredie.

Kde všade sa dá materiál Twinson použiť?

Jedinečnou výhodou materiálu Twinson je jeho variabilita. Vďaka vysokej pevnosti, odolnosti voči hnilobe a parazitom, a jednoduchej zpracovatelnosti je možné Twinson použiť pre všetky vonkajšie plochy. Či už potrebujete nové chodníčky, povrch terasy alebo balkónu, okraje bazénu a vonkajšie obklady fasád, Twinson je ideálnym materiálom. Tu je zoznam známych výrobcov.

 

8 farebných odtieňov

Materiál Twinson ponúkame v ôsmich farebných variantoch, ktoré Vám umožnia architektonické riešenia jak pri rekonštrukciách, tak aj nových projektoch. Farby materiálu siahajú od odtieňov vlašského orecha až po sladké drievko a podtrhujú tak jeho prírodný vzhľad. Twinson vďaka svojmu vzhľadu tiež prijemne ladí s ostatnými materiálmi. Prezrite si farebné varianty materiálu Twinson z nášho vzorníku!

Spojenie prírody a špičkovej technológie

Ako sme už uviedli vyššie, materiál Twinson sa vyrába zlúčením borovicového dreva a kvalitného umelého polyméru. Twinson je vďaka použitej technológií veľmi málo rozpínavý, teda ani pri letných horúčavách sa nedočkáte žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Twinson sa tiež vyznačuje nízkou nasiakavosťou vody, čím si zachováva stály vzhľad a tvar. Zároveň patrí do triedy životnosti číslo 1 podľa normy EN350 a je 100% recyklovatelný.

 

Drevo borovíc, ktoré je k výrobe materiálu Twinson používané, sa umelo pestuje v obnovovaných lesoch, takže sa jeho využívaním neškodí životnému prostrediu. Materiál Twinson je zkrátka materiálom budúcnosti.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *