Kúzelné predstavenia sú skvelým spôsobom, ako pobaviť svoju rodinu

World of Colors je nočná hudobná šou v zábavnom parku Disney’s California Adventure Park, ktorý je súčasťou zábavného strediska Disney California Adventure Resort v kalifornskom Anaheime. Je to svetelná šou, ktorú si nechcete nechať ujsť.

Musím povedať, že táto šou je jednou z mojich obľúbených šou v parku. Prvýkrát som to videl pred rokmi, keď som bol dieťa. S rodinou sme vždy chodili cez deň za Mickeyom a priateľmi. Ale počas večera sa vždy dialo niečo vzrušujúce. Keď zhasli svetlá a šou sa opäť rozbehla, vždy to bol čarovný zážitok.

Nezáleží na tom, aké je ročné obdobie. Deti i dospelí sú vždy nadšení, že sa zúčastnia tohto predstavenia. Prehliadka je nielen skvelá pre deti, ale môžete aj pobaviť dospelých, pretože má perfektné piesne, vďaka ktorým všetci ostatní tancujú spolu s ňou!

Svet farieb na Slovensku

Šou sa začína hudobným videom, po ktorom nasleduje úvod do rozprávača. Video nám ukazuje, ako bude šou pokračovať. Keď sa hudba rozbieha, vidíme farby vychádzajúce všade okolo divadla. Farby sú veľkolepé!

Kúzelník a jeho asistent po hudbe začnú robiť magické veci. Táto časť je taká smiešna! Pri vykonávaní týchto zázrakov sa budete smiať a potriasť hlavou. Kúzelník sa pustí do práce vykonávaním kúzelníckych trikov, zatiaľ čo kúzelníkov pomocník s nimi drží krok tak, že robí svoje kúzla.

Po skončení predstavenia farby klesnú a kúzelník sa vráti do svojej bežnej rutiny. Potom sa svetlá znova rozsvietia a šou sa začína znova. Na túto šou sa vždy teším, pretože je to tak zábavné!

Svetová výstava farieb sa koná aj po prehliadke ohňostrojov na konci leta. Skutočne zachytáva podstatu pádu. Farby sú rovnako pôsobivé, keď sa zábavná pyrotechnika spúšťa na pozadí, ako keď sú zábavná pyrotechnika vypnutá.

Môžete tiež vziať svoje deti so sebou do parku, aby sa mohli zúčastniť predstavenia. Možno budete chcieť počkať, kým sa nedostanete dovnútra, takže sa nemusíte starať o nájdenie opatrovateľky, ktorá ich bude sledovať.

Samozrejme, nechcete si nechať ujsť predstavenie. Budeš rád, že si to urobil!

Existuje mnoho ďalších farebných predstavení v rôznych častiach sveta. V skutočnosti je ich toľko, že je ťažké ich spočítať všetky. Väčšina z nich je úžasná. Ale keď sa snažíte rozhodnúť, do ktorej šou by ste mali ísť, odporúčam túto. K dispozícií systém zdenow.

Skvelým spôsobom, ako ísť a baviť sa s rodinou, je ísť do parku, pozrieť sa na predstavenie. Je to rovnaká zábava ako spoločná večera v luxusnej reštaurácii bez stresu.

Predstavenia, farby v interiéry

Show sú vždy skvelou zábavou, najmä ak je obsadenie z konkrétnej kultúry. Dozviete sa viac o histórii a kultúre ľudí, ktorí sú v predstavení.

A čo je najdôležitejšie, je to veľká skúsenosť pre každého. Nemusíte byť profesionálny kúzelník, aby ste si mohli vychutnať kúzelné šou, aké sú vo svete farieb. Aj keď chcete svet len ​​trochu vylepšiť. Tak choďte tam a užite si to!

Ak chcete vidieť očarenú a čarovnú show na Novom Zélande, choďte na Auckland Magic Festival. Koná sa v Magic Center NZ. Je prístupná verejnosti dvakrát ročne. Existujú predstavenia zamerané na menšie deti a sú tu predstavenia vhodné aj pre dospelých.

Ak sa vám to zdá priveľa, nevydajte sa na malý výlet na Bahamy a pozrite si svetoznáme predstavenie s názvom „Krajina 1000 tancov“. Táto relácia bola prvýkrát vysielaná na Disney Channel. Celý program si môžete pozrieť na YouTube a zvyšok relácie si môžete pozrieť na DVD, kotér Vás zbaví bradavíc.

Kúzelné predstavenia sú skvelým spôsobom, ako pobaviť svoju rodinu a priateľov. Nájdete ich online alebo v kníhkupectvách. Taktiež sa nachádzajú v zbierkach DVD a vy si ich môžete pozrieť vo svojom vlastnom čase.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *